Meditacinės kėdutės, meditavimo kėdutė – mūsų pasiūlymai meditacijai!

Apie Mus

The man who loves his job never works a day in his life – Confucius

Ilgą laiką praktikavome meditaciją, studijavome įvairias religijas ir filosofiją, klausėme ir mokėmės iš skirtingų mokytojų ir kitais būdais kėlėme sąmoningumą, tuo pat metu turėdami savo darbus ir gyvenimus. Kol vieną dieną nusprendėme savo hobį paversti savo darbu. Todėl tikimės, kad mums pavyks pasidalinti savo aistra ir meile meditacijai per mūsų kuriamas kėdutes.

Mūsų misija

Skleisti santarvę ir ramybę.

Už kiekvieną parduotą Meiso kėdutę (meditacinės kėdutės) mes pasodinsime vieną ąžuolą. Būtinai sekite mus – pasidalinsime nuotraukomis. Tikimės vieną dieną būti atsakingi už gražų ąžuolyną!

meditacinės kėdutės

Kodėl man reikia meditacinės kėdutės?

Meditacija yra treniruotė smegenims. Turbūt visi esame susidūrę su jaunu šunėku, kuris netveria savo kailyje ir negali ramiai išsėdėti. Jis nori bėgti, žaisti, uostinėti ir t.t. Panašiai elgiasi ir mūsų smegenys. Atrodo, kad turėtų būti paprasta – atsisėsti ir ramiai pasėdėti 10, 20 minučių, nieko nedarant. Pasirodo, kad tai nėra taip jau ir paprasta. Medituodami žmonės, dažnai, kankinasi – juos išmuša prakaitas, protas nerimsta ir reikia naudoti valios pastangas vien tik tam, kad tą laiką apskritai išsėdėti. Ką jau kalbėti apie minčių “išvalymą”.

Kaip reikia taisyklingai medituoti meditacinės kėdutės pagalba?

Pradėkim nuo to, kad yra, turbūt, milijonai įvairiausių resursų apie meditaciją. Kaip taisyklingai medituoti naudojant vienokią ar kitokią metodologiją. Pradžiai, reikia suprasti, kad yra labai daug įvairių meditacijos mokyklų, mokytojų ir religijų, kurios ją naudoja, kaip įrankį pakeisti žmogaus bazinę sąmonės būseną. Manau, kad nėra “vienos” teisingos ar “geros” metodikos. Yra tai, kas veikia Tau. Šiame straipsnyje mes nesivelsime į “kodėl” ar “iš kur”, verčiau pakalbėsime apie tai “kaip”. Ir nebūtinai taip, kaip turėtų būti, o tai kaip mes medituojame.

Kaip užimti protą meditacijos metu? Meditacinės kėdutės nauda.

Kaip žinia, sunkoka protui likti be veiklos meditacijos metu. Yra kelios metodikos, kuriomis galime jį naudingai užimti medituojant – jis turės veiklos, o mes galėsime nesiblaškyti. Pakalbėsime apie dvi technikas – kvėpavimo skaičiavimas ir kūno skenavimas.

meditavimo kėdutė

Žymės: meditacinės kėdutės | meditavimo kėdutė